Díváte se na archivní verzi webu Drsoň z let 2001–2006. Nová verze s aktuálními informacemi se nachází na www.drson.net.

>>>
Drsoň 2001

V prvním roce nového milénia se vydaly tři existence do nejvyšších českých hor. V prvním dni putování, na hranici národního parku poblíž objektu ŘOP, jimi bylo v důsledku okolností poprvé vysloveno jméno Drsoň jakožto název jejich cestování.

Pojmenování se brzy ujalo a záhy se začal přiřazovat jednotlivým úkolům, které se buď cestou uskutečnily či zůstaly pouze myšlenkou, určitý počet bodů. Vznikla tím soutěž, která tehdy vlastně ještě soutěží nebyla.

Drsoň 2002

Následující léto byly objeveny starobylé listiny, které svým následovníkům zanechal takřka legendární starej Drsoň. Plánovaná cesta na Slovensko se proto změnila v expedici s cílem splnit jeho podmínky a způsobit tím jeho návrat. Snaha nebyla marná – starej Drsoň završil svoji celoživotní drsnou pouť a usadil se u nás.

Drsoň 2003

Další rok se po noční předehře na nejvyšší české hoře expedice vypravila do jižních krajů. Stanula tam jak na místech, kam donedávna člověk takřka nevkročil, tak ve vinařských končinách.

Drsoň 2004

Se zřetelem na blížící se poslední prázdniny se několik lidí vypravilo do Skotska, kde se zapojili nejen do pracovního procesu. Také další roční období byla vhodná pro drsoňské akce – šedesáti osmi kousky na lyžích počínaje a nocí pod zříceninou konče, starej Drsoň pokračoval ve svých drsných činech…

Staň se i ty dědicem jeho odkazu…

Následující akce:

Sněžka? Vánice?

Hlídání změn

RSS Drsoně
Odkazy s hvězdičkou * jsou pouze pro uživatele jménem drson, heslem je název věci, která zanechala na vývěsní tabuli u tenisových kurtů modrou barvu. Odkazy s mocninou ^ otevře jen johny, heslem je to, co z něj vychovalo české školství.
ODKAZ NA PŘÁNÍ JIRKY VACKA: Drsná seznamka – pro vážné zájemce o drsné seznámení
VYJÁDŘETE SE: Drsná diskuse – prostor pro Vaše názory a připomínky